Wydrukuj tę stronę
piątek, 06 wrzesień 2019 11:01

Dożynki w Kijewie Królewskim 31.08.2019

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W minioną sobotę 31 sierpnia gościliśmy na dożynkach powiatowo–gminno-parafialnych w Kijewie Królewskim, gdzie na stoisku promocyjnym prezentowaliśmy naszą działalność, informowaliśmy o funduszach dostępnych w ramach LSR i częstowaliśmy swojskimi specjałami .

Nasze stoisko promocyjne obejmowało dwie strefy – tradycyjną - wiejski kram oraz nowoczesną – tzw. plażę obywatelską. W wiejskiej zagrodzie serwowaliśmy poczęstunek dla gości dożynkowych, który przygotowywali członkowie naszego stowarzyszenia : p. Ewa i Czesiu Mularczyk oraz p. Jolanta Korońska . Nie zabrakło tu również kotła z naszą firmową zupą "zakolanką" przygotowaną na miejscu, która niezmiennie cieszyła się dużym powodzeniem. Druga część stoiska – to tzw. plaża obywatelska, gdzie stworzyliśmy strefę wypoczynku i wytchnienia przed upalnym słońcem zarówno dla dorosłych jak i dzieci, połączoną z punktem informacyjnym. Tu można było zasięgnąć doradztwa w zakresie planowanych przez LGD konkursów oraz otrzymać materiały informacyjne do poczytania w domu . Dla najmłodszych atrakcją była gra tweester oraz mega klocki, z których dzieci budowały przeróżne konstrukcje, zaś dorośli mogli zrelaksować się na leżakach popijając pyszny kompot malinowy.
Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i obsługę stoiska za wspaniałą współpracę, pomoc i bardzo dobre humory mimo uciążliwego upału

Czytany 1901 razy

Strona korzysta z plików cookie