środa, 11 kwiecień 2018 10:50

Konsultacje zmiany lokalnych kryteriów wyboru projektów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Szanowni Państwo, w związku z koniecznością dokonania korekty w lokalnych kryteriach wyboru operacji w ramach przedsięwzięcia 2.2.1: Ochrona, rozwój i promocja produktów, dziedzictwa lokalnego oraz obszaru LGD „Zakola Dolnej Wisły” wynikającej m.in. ze zmiany formuły wdrażania przedsięwzięcia z grantowej na konkursową przedstawiamy Państwu zmiany zaproponowane przez Zarząd Stowarzyszenia.

KRYTERIA LOKALNE - WERSJA PIERWOTNA

KRYTERIA LOKALNE - PROPOZYCJA ZMIENIONYCH KRYTERIÓW

 

Na udostępnionym formularzu konsultacyjnym istnieje możliwość wniesienia uwag lub propozycji korekt, które zostaną rozpatrzone podczas posiedzenia Zarządu w dniu 19.04.2018 r. W razie wątpliwości Zarząd zaprosi Państwa do udzielenia szerszych wyjaśnień.

Uwagi prosimy zgłaszać na załączonym poniżej formularzu i przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 18.04.2018 r.

 

FORMULARZ UWAG

 

Jeśli nie wpłyną żadne uwagi albo nie będą w znaczący sposób wpływać na zmianę kryteriów Zarząd stowarzyszenia przedłoży kryteria w zaproponowanym kształcie w Urzędzie Marszałkowskim do akceptacji.

Czytany 67 razy

Strona korzysta z plików cookie