Zachęcamy młodych mieszkańców Zakola Dolnej Wisły do udziału w konkursie grantowym "Młoda Inicjatywa", którego operatorem jest Stowarzyszenie Młodych Gminy Płużnica - Pluznica Youth Association.
 
Młoda inicjatywa to program, w ramach którego młodzi ludzie pod patronatem organizacji pozarządowej mogą pozyskać środki na realizację inicjatyw młodzieżowych w swoich szkołach lub społecznościach lokalnych. W ramach stworzonego projektu młodzież może zrealizować jedną inicjatywę, na którą otrzyma grant w wysokości od 3 do 5 tysięcy złotych.
Gorąco zachęcamy !!!
 
więcej informacji pod linkiem"
Stawiacie na ekologię? Organizujecie akcje proekologiczne? Zgłoście się do konkursu dla kół gospodyń wiejskich „Świetlice wiejskie – co tutaj się dzieje?”
Na prośbę Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego przekazujemy Państwu informację na temat spotkań organizacyjnych dla przedsiębiorców organizowanych w Toruniu.
26/04/2024 - 07:04

Uwaga !

Uprzejmie informujemy, iż Biuro LGD "Zakole Dolnej Wisły" w dniu 2 maja 2024 r. będzie nieczynne. 

Za utrudnienia przepraszamy.

Minione dwa dni nasze reprezentantki Anna Pawlak i Agnieszka Zawitowska wspólnie z koleżankami Magdalena Pudło i Katarzyna Dominas z Gminny Ośrodek Kultury w Kijewie Królewskim uczestniczyły w szkoleniu zorganizowanym w Warszawie przez PAFW. Temat - partnerstwo, działania na rzecz mieszkańców, skuteczna diagnoza potrzeb.
W miniony piątek 19 kwietnia przyjechał do nas z Warszawy wyjątkowy gość, człowiek pełen pasji i ogromnego doświadczenia w dziedzinie wspierania rozwoju organizacji pozarządowych i realizacji projektów społecznych - p. Paweł Zań koordynator programu Działaj Lokalnie z Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce??
18 kwietnia uczestniczyliśmy w spotkaniu lokalnych grup działania z przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, które odbyło się w Łysomicach.

W związku z rozpoczęciem procesu wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju Zakola Dolnej Wisły na lata 2023-2029 zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem planowanych naborów wniosków na rok 2024 r.

UWAGA !!! Przewidywane terminy wskazane w poniższym harmonogramie mogą ulec zmianie w toku przesunięć terminów zatwierdzenia dokumentów programowych, w tym wytycznych oraz rozporządzeń, jak również ogłoszeń konkursów przez Instytucję Zarządzającą.

POBIERZ PDF